ÇAĞRI-DUYURU

SUİKAST-KAZA GÜNLÜĞÜNE BAŞLIYORUZ

 

Bugünden itibaren MUHSİN YAZICIOĞLU’nun geçirmiş olduğu kaza ile ilgili GÜNLÜK HABER TAKİPLERİNİ yapacağımız bir günlüğe başlıyoruz.

            Yapmak istediğimiz şey, parça bilgiler arasında toplamı görme imkanına ulaşılamadığı için sıhhatli değerlendirmeler yapma imkanı bulamayan insanların ve kamuoyunun önüne bilgileri toplu olarak sunmak. Hergün medyayı mümkün olduğu kadar takip edip, konu ile ilgili tüm bilgileri yayınlamak. Haftalık olarak yayınlanmış bilgileri dosyalamak ve değerlendirmek… Aylık olarak kompozisyonlar oluşturmak…

            Bir müddet sonra görülecektir ki, fevkalade bir kaynak oluşmuştur. Bu kaynaklar, hadisenin sıcaklığı geçtikten sonra değerlendirildiğinde suikast mi yoksa kaza mı olduğuna dair kanaat oluşturma imkanını oluşturacaktır.

 

            Arkadaşlara çağrı…

            Her arkadaş, sitede yayınlanan suikast-kaza günlüklerini okuyarak, kendi gördüğü eksiklikleri eklemeye çalışsınlar. Yayınlananları okusunlar ki, tekrara düşmeyelim. Tekrara düşüldüğünde ortaya çıkacak bilgi yığını sıhhatli değerlendirmeye mani olmaya başlayacaktır.

ÇAĞRI-DUYURU” hakkında 1 yorum

  1. Bu alana kaza ile ilgili zihinlerde kuşku uyandıran konuların eklenmesi faydalı olur.
    Mesela benim kafama takılan hepimizin şahit olduğu kaza sonrasında arama-kurtarma rezaleti.Burada teknoloji tamamen devre dışı kalmıştır.Böyle olunca devlet mekanizması 3-5 köylüden daha aciz bir konuma düşmüştür.Köylülerin ulaştığı noktaya yerleri belli olduğu halde saatlerce sonra ulaşılabilmiştir.
    Diğer bir kafama takılan konu ise İ.Güneşin şarjı bitince diğer 5 cep telefonunu kullanıp kullanmadığı konusudur. Acaba hayatta kaldığı anlaşıldıktan sonra gsm sinyalleri kesildi mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir