FİKİRTEKNESİ YAYINEVİ KURULDU

FİKİRTEKNESİ YAYINEVİ KURULDU
Bir süredir üzerinde çalıştığımız “Fikirteknesi yayınevi” kuruldu. Sitemizde “e-kitap” olarak yayınlanan eserler ve yayınlanmaya eserlerimiz, yayınevimiz tarafından yayınlanacaktır.
Sitemizin tüm yazarları ve sitemiz dışından da birçok yazarın kitapları yayına hazırlanıyor. Halihazır altmış altı eserin yayın için tashihleri yapılıyor. Yayınevimiz öncelikle “Fikirteknesi külliyatı” olarak tespit edilen eserleri yayınlayacak daha sonra başka eserler yayınlanmaya başlanacaktır. 2015 yılı sonunda yayınlamayı hedeflediğimiz eser sayısı 100 adettir.
Kurduğumuz altyapı ile haftada beş adet kitap basmayı planlıyoruz. Böylece yayına hazır olan ve tashihi yapılan 66 kitabı kısa sürede bitirmeyi düşünüyoruz inşallah.
Eserleri kendi tesislerimizde basacağız, bunun için teknik ekipman ihtiyacımızı karşılayacak yatırımı yaptık. İnşallah önümüzdeki hafta (22.09.2014 tarihinden itibaren) baskıya başlıyoruz.
*
Sitemizde bir müddettir yazı yayınının seyrekleşmesinin sebebi, yayınevi ve kitap tashihleriyle meşgul olmamızdır. Bundan sonra yazı yayınlanması daha da seyrekleşecek, hazır kitapların basımı bittikten sonra tekrar yazılara başlayacağız.
Bundan sonra yayınevi ile ilgili duyuruları yayınlayacak, okuyucularımızı faaliyetlerimizden haberdar edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.