İSLAM’IN KAHRAMAN EVLATLARI, YENİ İSLAM ÇAĞINI BAŞLATTINIZ

İSLAM’IN KAHRAMAN EVLATLARI, YENİ İSLAM ÇAĞINI BAŞLATTINIZ
İslam’ın kahraman evlatları, Mısır’ın yiğit insanları, dünyaya meydan okudunuz, Müslümanın kim olduğunu gösterdiniz. Tüm dünya üzerinizde bir operasyon yapmaya çalıştı, planlarını çöpe attınız, İslam’ın izzetini korudunuz. Her yaştan hepinizin ayaklarını öpüyorum.
Arap baharını İslam baharına çevirdiniz, “büyük dalgayı” başlattınız. Ne mutlu size, ne mutlu size, ne mutlu size…
Büyük hareketi başlattınız, Suriye’de melun Esed ile Yezid İran yönetiminin durdurduğu Arap Baharı dalgasını, İslami dalgaya çevirdiniz, şimdi esas dalga geliyor, ne katil Esed dayanacak artık, ne de Yezid Hameney ve onun şeytani takipçileri…
Büyük hareketi başlattınız, tüm Avrupa’ya karşı ve ona rağmen başlattınız, ABD’ye karşı ve ona rağmen başlattınız, Rusya’ya karşı ve ona rağmen başlattınız, Çin’e karşı ve ona rağmen başlattınız, İran’a karşı ve ona rağmen başlattınız. Siz tüm dünyaya karşı büyük İslami dalgayı başlattınız, bu dalga artık İslam dünyasının tamamını saracak, tamamında Müslümanları iktidar yapacak, İslam dünyasını bağımsızlaştıracaktır.
Mısır’ın yiğit evlatları, İstanbul’u kurtardınız, Şam’ı kurtardınız, Bosna’yı kurtardınız, Jakarta’yı kurtardınız, Karaçi’yi kurtardınız ve nihayet Muhammed Mursi’yi kurtaracaksınız. Evimizde, sıcak yatağımızda uyurken bizi kurtardınız, teşekkürler, teşekkürler, teşekkürler.
*
Dayanın… Bütün dünyanın gözü üzerinizde, asla pes etmeyin. Direnin… Tüm Müslümanların nazarı üzerinizde, duası sizinle asla yarım bırakmayın. Sabredin, melekler, şehitler sizi takip ediyor, sabredenlerden olana kadar izleyecekler, sabredenler olduğunuz tescil edildiğinde dalga dalga gelecekler, saf saf yanınıza dizilecekler, görmeseniz de hissedeceksiniz, görmeseniz de bileceksiniz yanınızda olduklarını.
Büyük operasyona karşı büyük direniş… Zorlu olur, şiddetli olur, ağır olur, direnin… Mısır’ın yiğitleri direnin, tarih yazıyorsunuz, direnin yeni bir çağ başlatıyorsunuz. Müslümanların makus talihini yeniyorsunuz, tüm dünyanın ahlaksızlığını tescil ettiniz, artık dünyada kimse ahlaktan bahsedemez, artık dünyada kimse meşruiyetten bahsedemez, artık dünyada kimse adaletten bahsedemez. Direnin… Bir çağı kapatıyor, yeni bir çağ açıyorsunuz, iman ve ahlak çağını başlatıyorsunuz. Artık kimse itiraz edemeyecek, kimse İslam’a çamur atamayacak.
İslam’ın kahraman evlatları, İslam’ın aziz yurdu olan Mısır’ı alçaklara teslim etmeyin. Dünyanın tüm şer cephesi Kahire’de kuruldu, bilin bunu, bilin ve direnin. Tüm sosyal bilimleri tersine çevirin, sosyolojilerini suratlarına çarpın, gösterin kafirlere, imanın bulunduğu kalpte sosyolojinin işe yaramadığını, geçerli olmadığını…
Karşınızda sadece Mısır ordusu yok, karşınızda ABD, AB, Rusya, Çin, İran, İsrail, tekmili birden dizildi, hepsine karşı direniyorsun. Bunlara bakıp da işinin zor olduğunu düşünme, bunlara bakıp da korkma, büyük bir iş yapıyorsun, büyük bir hamle gerçekleştiriyorsun, bu şeref dünyana da ahiretine de yeter.
*
Büyük bir hareket başlattınız, uzlaşmayın, anlaşmayın, muhakkak hesaplaşın, tepeleyin onları. Ordunun komuta heyetini tuvaletlerinize pas pas yapın, sakın yarım bir anlaşma yapmayın, sakın oyuna gelmeyin, sakın yarım bırakmayın. Dünya size karşı, artık dünyadan çekinecek hiçbir şeyiniz yok, artık onlar sizinle anlaşmak isteyecekler, siz sakın anlaşma masasına oturmayın. Büyük bir hareket başlattınız, erken doğum yaptırmayın, düşük yaptırmayın, sonuna kadar gidin, asker ve sivil tüm sorumluların hesabını görün.
Neticeye vardınız, alçaklar can derdine düştü, murdar canlarını kurtarmak için anlaşmak isteyecekler, yaklaşmayın, liderinizi alın, ülkeyi ele geçirin, tedrici usullere bel bağlamayın, tüm devlet müesseselerini bir haftada yenileyin. Unutmayın, bu bir ihtilal, ihtilalin gereğini yapın, asla kimseye güvenmeyin, kimsenin söz vermesine fırsat vermeyin, hiçbir söze aldanmayın.
Lütfen… Lütfen… Lütfen uzlaşmayın… Bu çok büyük bir hadise, çok büyük bir hareket, çok büyük bir dalga… Küçültmeyin, kısırlaştırmayın, etkisizleştirmeyin. Bu dalga tüm İslam dünyasını harekete geçirecek, tüm İslam ülkelerindeki yönetimleri yıkacak, lütfen uzlaşmayın. Uzlaşmayın ki Arap baharı İslam baharına dönsün, uzlaşmayın ki dalga boyu büyüsün, uzlaşmayın ki tüm coğrafyayı sarsın.
Lütfen… Bu tarihi bir hadise, bu, tarihi eğecek, yönünü değiştirecek bir hadise… Siz alçaklar önünde eğilmeyin, bükülmeyin ki tarih sizin önünüzde eğilsin. Arap baharına ABD projeksiyonu diyen alçaklara ders verdiniz, bu dersi tarihe geçirin, bu dersi insanlığa hediye edin. ABD ve diğer tüm dünya güçlerine rağmen yapılabileceğini gösterdiniz, bu eserinizi koruyun.
Allah imanınızı kavi, ferasetinizi açık, cesaretinizi kuvvetli kılsın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.