ÖZÜR

Yazarlarımızın bir kısmının da içinde bulunduğu İSLAM MEDENİYET AKADEMİSİ kuruluyor. Bir taraftan razamanın rehavetinden kurtulmaya çalışıyoruz, diğer taraftan Akademinin kuruluş hazırlıklarını yapıyoruz. Bu sebeple yazı yazmaya vaktimiz olmuyor.

Ehemmiyeti bizce çok büyük bir işe yönelmiş olmaktan dolayı, bir müddet müsaadenizi istiyoruz. Yazarlarımızın bir kısmı yazmaya devam edecek, akademi ile ilgilenenler de yoğun olmasa da yazacaklar.

Akademi ile ilgili çalışmaları bir müddet sonra duyurmaya başlayacağız. Belli safhalar aşıldıkça, o safhalarla ilgili gelişmeleri ve eserleri sitemize taşıyacağız. Akademinin beyannamesini, eserlerini, yayınlarını, çalışmalarını, ölçülerini ila ahir kamuoyu ile paylaşacağız.

Şu anda söyleyeceklerimiz bundan ibaret, özrümüz kabul ola…

ÖZÜR” hakkında 1 yorum

  1. RAMAZAN REHAVET GETİRMEZ .Bilakis insana, can kan ve şifa vermek için gelmiş bir aya kurtulacak bir ay muamelesi yapılarak özüre gerekçe gösterilmesi abes olmuş…İSLAM MEDENİYET AKADEMİSİ kuracak zihni yapının öncelikle yapması gereken şey bütün ayların ramazan ayı gibi yaşanması için çalışmasıdır.Kurtuluş ramazandadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.