REKLAM KAMPANYASINA BAŞLIYORUZ

REKLAM KAMPANYASINA BAŞLIYORUZ

Sitemiz www.fikirteknesi.com Türkiye’de fikir sitesi mahiyetinde birinci sırada yer alıyor. Yazı sayısı, e-kitap yayınlarımızın külliyat çapına ulaşması, ilgilendiği ve üzerinde çalıştığı konu çeşidi bakımından zenginliği, temel meselelerle ilgili fikir imal istidadı gibi birçok zaviyeden zirvede oturmuş durumda. Yazı sayısı 2.200 adedi geçmiş, önümüzdeki günlerde yayınlanacak olan kitaplarla 50 civarında e-kitap listesine ulaşacak olan sitemiz, bugüne kadar ülkemizde hakkında tek bir makale bile yazılamamış olan mevzularda kitap telif etme bahtiyarlığına erişmiştir.

Hiçbir tanıtım ve reklam yapılmadan geldiği bugünkü seviyesi takip edenler tarafından takdir edilmiştir. Sitede yayınlanan yazı ve kitapların tüm ülke gündemine ulaştırılması, tanıtılması, faydalanılması için artık reklam kampanyasını başlatmamız gerektiğini düşünüyoruz.

Reklam kampanyasını televizyonlardan başlatacağız. İki adet televizyon reklamı üzerinde çalışıyoruz, bunlar hazır hale geldiğinde yaklaşık dört veya beş televizyonda reklamlarımız günlük olarak yayınlanmaya başlanacak. Her televizyonda bir hafta olarak planladığımız reklam kampanyası, bir ay ile bir buçuk aylık bir zaman diliminde yayınlanacak.

Televizyon reklamından sonra neticeyi değerlendirip, gazete ve dergilerde reklam yapıp yapmayacağımıza karar vereceğiz.

Reklam kampanyasına bütçe ayırmışken, tanıtım yapamayan bazı yazarların eserlerini de sitemizde e-kitap olarak yayınlamaya karar verdik. Kendilerinin böyle bir çalışma yapmak için kaynak ayırmalarının mümkün olmadığını öğrendiğimiz www.polemikduvari.com sitesi yazarlarının kitap çalışmaları sitemizde yayınlanacaktır. Bu çerçevede, Mustafa Karaşahin, Alihan Haydar ve Abdullah Tatlı’nın kitapları da reklam kampanyası başlamadan sitemizde e-kitap olarak okuyucuya sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.