Şehitlerin kanı yüzümüze değiyor/ kaatil: ABDHDPKK’dır

Şehitlerin kanı yüzümüze değiyor/ kaatil: ABDHDPKK’dır

İstanbul Beşiktaş’taki 44 şehidin ardından Kayseri’den gelen 14 şehidimizin haberi yürekleri dağladı.
Gün, vatan ve şehitler günüdür. Din ü devlet mülk ü millet için kıyama duralım!
Ey Türk Ülkesi’nin sahipleri! Kardeşlerin bir bir şehit olup geliyor.
Ey Türk askeri! Ey Türk polisi! Vakit kışlalarda kışlamanın vakti değil.
Şehitlerin kanı yüzümüe değiyor, canımız acıyor, şühedanın ruhu yüreğimizi sızlatıyor.
BU GELEN ŞEHİTLER KİMLERDİR?
Bu gelen şehitler kimlerdir? Bilir mi Vatan-ı İslâmiyye şuurundan mahrum zümreler? Bu ülkenin kremasını yiyen mütegallibe beyaz zümrelerin, liberal-laikçi seçkinlerin, nemelâzımcıların, lüpçü ve eyyamcıların umurlarında mıdır niçin şehit oldukları?
Vurun askerler vurun PKK’lıları! Gün vatan ve şehitler günüdür. Şüheda adına vurun Allah aşkına! Tekbir eşliğinde bütün savletinizle vurun PKK kâfirine! Vurun ki bitsin bu belâ.
Peygamber ocağı olan Türk ordusunun varlığı bombalanıyor. ABDHDPKK denen kahpe câniler fütursuzca saldırıyor.

Kaatil Amerika defol olup gitmeli, İslâmların içinde en şanlı, en kahraman, en asil millet olan Türklerin ülkesi Türkiye’den.
İşbirlikçileri HDPKK, DHKC gibi kanlı terör mensupları bir bir asılmalı meydanlarda. Batı’nın İşbirlikçisi gazeteci, istihbaratçı, ajan vb. hempaları bir bir tesbit edilip sürülmeli bu ülkeden.
EY TÜRK ASKERİ! EY TÜRK POLİSİ!
Şehit ahfadısın sen. Senin ceddin Alparslan Gâzi’den bu yana şehitler silsilesidir. Ceddin Yavuz Sultan Selim Han nasıl vurup bitirdiyse Şia bölücülüğünü, sen de ceddin gibi tekbirlerle bitirmelisin HDPKK’yi.
Şehitlerin kanları yüreğimize damlıyor ey Türk askeri! Ey Türk polisi!
Vur bütün gücünle HDPKK kâfirine. Ümüğünü sıkıp, şehitliği seven bir orduyla geldim canınızı almaya, demeli ve Allahüekber diyerek vurmalısın.
Askerlerin ve polislerin en kahramanı bugün HDPKK’ye kıyam edendir. Ordunun en baş vazifesi bugün Sultan Fatih’in ordusu gibi feth-i mübin ve dîn-i mübin şuuruyla yekinip PKK örgütünü tek kişi kalmayana kadar vurup vurup tüketmektir.
Göster Âl-i Osman Türklüğünü ey Türk ordusu! Efendimiz âleyhisselâtüvesselâm’ın mübarek adından şân alan Peygamber ocağı ol bir daha ve vur düşman PKK’ya. Vatan için savaşmak nasılmış görsün ABDHDPKK ve yandaşları.
BİR KIYAM Kİ ABDHDPKK KÂFİRİNE KIYAMET OLMALI
Sözün bittiği noktadayız. Vakit topyekûn PKK düşmanını kırıp geçirme vakti. Bir cihad, bir gâzâ türküsü söyleyip, ardından tekbirler çekerek saldırmalısın bütün gücünle. Davran ve taarruz et, dağlarını ve mağaralarını ateşle erit ki bir daha yeşermesin bu belâ.
Allahüekber nidalarıyla inlemeli PKK’nın yuvaları. Şehitlerin ruhu bir karabasan gibi dolaşmalı cânilerin tepesinde. Türk ordusunun PKK kıyâmını bütün dünya, ABD ve bütün iç ve dış hainler görüp titremelidir.
Türk ordusunda Peygamber ocağı nizamı tam mânasıyla oluştuğu gün bu kıyâm, din ü devlet, mülk ü millet için hayırlara vesile ve PKK kâfirine kıyâmet olacaktır.

Şehitlerin kanı yüzümüze değiyor/ kaatil: ABDHDPKK’dır” hakkında 1 yorum

  1. Selamün aleyküm, oy kullanmanin bile itikadına zarar verdiğine kanaat eden ibadetlerine çok dikkat eden bir Kürt olarak söylüyorum. bir türlü devletçi çizgiden dışarı çıkamayan,jitemin, MHP’nin ağzıyla konuşmasına rağmen kendini hala Muvahhid cenahta zanneden birinin yazısını okumaktayim. Bir kanser hastasını tedavi ve teselli etmek,kansere küfür etmekle mümkün olmadığı gibi, hdpkk’yı doğuran sebepleri görmeden onlara küfür etmek de meseleye deva olmuyor. Laik, demokrat, kafatasçı milliyetçi mevziden başkalarına taş atmak ancak onlara meşruiyet kazandırır. Nitekim söz konusu parti bu taş atanlar yüzünden sürekli güçleniyor. Oy oranları gittikçe artıyor. Özlük hakları, kültürel haklar, her bireye eşit mesafede duran bir devlet anlayışı mümkün olursa bu zararlı örgütler de silinip gider Günümüzün yaygın olan hastalığı da bu, başkalarının putuna İbrâhim (AS) kesilmek tırnak içinde “erkekseniz önce kendi milliyetçilerinize (MHP) kendi muhafazakar demokratlariniza (AKP) batılılar tarafından dikte edilen kendi rejiminize İbrahim (AS) kesilin selametle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.