ŞİA’YA TAHAMMÜL, İNSAN TABİATININ ÖTESİNDE

ŞİA’YA TAHAMMÜL ETMEK İNSAN TABİATININ ÖTESİNDE

Ümmetin büyük fitnesi olan Şia, fitnenin çeşitlerini artırıyor. İsrail domuzlar sürüsü Gazze’ye tüm gücüyle saldırmaya başladı Şiilerden hiçbir ses, hiçbir nefes, hiçbir itiraz çıkmadı. Sanki ellerini ovuşturarak “biz olmazsak siz bir hiçsiniz” türünden sadistçe zevk alarak izliyorlar.

Ta ki Hamas, İsrail’in domuz sürüleri karadan işgale giriştiğinde zafer kazanmaya başladı, Hizbullah genel sekreteri denen it, destek açıklaması yaptı. Zafer pastası masaya gelmeye başlayınca, ortaya çıktı kuduz it gibi… Bu gün de İran’ın dini (nasıl bir dinse) lideri olan Hameney isimli kuduz bir açıklama yapmış; Gazze’de sivil şehit sayısı bin iki yüzü geçince… Gazze savaşı başlayalı yirmi gün oldu be adam, bu arada neredeydin? Üç gün değil, beş gün değil ki, bir mazeretiniz var diyerek iyi niyetli düşünelim. Yirmi gün… Bin iki yüz sivil şehit… Siz hadiseleri nerenizle anlıyorsunuz ki, bu kadar uzun sürüyor? Yoksa Suriye ve Irak’ta Müslüman katletmekten ancak mı fırsat buldunuz?

Hameney isimli ucube, İsrail’i kuduz köpeğe benzetmiş. Ne diyelim, benzetmesi doğru, benzeten yanlış. Şiilerin son birkaç yılda katlettiği Müslüman sayısı, İsrail’in kurulduğu günden bu yana katlettiği Müslüman sayısından fazla…

Haberde, Hameney’in, “ramazan münasebetiyle yaptığı açıklamada…” ifadesi var, doğruysa adam bayram konuşmasında dile getirmiş tepkisini. Yani bayram olmasa İsrail’e karşı Gazze katliamından dolayı hala bir şey söylemeyecek.

Hadiseleri nerenizle anlıyorsanız, tepkinizi alın oranıza sokun…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.