SİTEMİZİ HACKLEDİ ACİZLER

SİTEMİZİ HACKLEDİ HAİNLER…

Fikirteknesi internet sitesi, Türkiye’de, temel meselelerle ve doğru istikamet ile ilgilenenlerin, bu arada fikir ve ilim adamı, gazeteci ve siyasetçilerin takip ettiği bir site. Haber sitesi olmadığı için yüksek takip oranı olmayan, buna karşılık özgül ağırlığa sahip kişiler tarafından takip edilen bir site. Bu özellik ilginç durumlar ortaya çıkarıyor.

Yüzbinlik takipçi sayısı olmadığı için sitede yayınlanan yazılara tekzip göndermek, dava açmak, cevap vermek gibi siteyi tanıtıcı, reklamını yapıcı, gündeme getirici tavırlar içine girmiyorlar. Biliyorlar ki sitenin muhtevası ve özellikle tenkitleri harikulade, gündeme getirirlerse çok ciddi bir cephe kurulmuş olur. Bunu kendi elleriyle yapmak istemiyorlar. Zaten “fikir” umurlarında değil, temel meseleler ilgi alanlarında değil, dünya görüşü çapında bir fikriyat örgüsü ise ufuklarında yok.

Bir taraftan tanıtım ve reklam anlamına gelecek tavırlar alamıyorlar ama diğer taraftan özgül ağırlığı olan kişiler tarafından takip edildiği için tavırsız da kalamıyorlar. Fena halde bir ruh ve zihin sıkışmışlığı içinde debeleniyorlar. Ellerinde kalan ise sitemizi hacklemek…

Zor durumdalar… Görmezden gelebilecekleri bir site değil, tenkitlerimiz “boşver” diyebilecekleri cinsten değil. Tenkitlerimize cevap vermeleri ise hiç kabil değil… Zihni sıkışmışlık, insanın psikolojisini alt üst eder, biliriz… Psikolojileri hızla bozuluyor, zihinleri sıkışmaya devam ediyor, yakında çıldırmaya başlayacaklar.

Biz ne yaptığımızı biliyoruz. Karşımızdaki ihanet örgütü ise ne yapacağını bilemez halde.

Paralel ihanetle mücadelemiz tüm şiddetiyle sürecek… Müslümanlar tarihte bir Şia ihaneti görmüşlerdi bu çapta, bir de paralel ihaneti gördüler günümüzde. Bu çapta üçüncü örneği yok… Böyle bir ihanete duyarsız kalmamızı bekleyenler, imanımızı hesaba katmayan ahmaklardır.

Not: Sitenin 01.09.2014 e kadar olan kısmını kurtardık ve yeniden yayınladık, o tarihten sonraki yazıları tekrar yayınlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir